Ndarje Instagram

Thaçi: Jo ndarje e shkëmbim territoresh, por korrigjim të kufirit 23/08/2018 Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ritheksuar edhe njëherë idenë e tij që, në kuadër të procesit të arritjes së një marrëveshjeje finale në dialogun politik me Serbinë, të përmbyllet edhe çështja e korrigjimit të kufirit. Por kësaj ndarje, në vitin 2016 i ka kënduar Nora Istrefi përmes hit këngës "Sa t'kam dashtë", ku qartazi ia bënë me dije Robertit se më ke humbur. Ai do të ndahej në shtatë qarqe administrative, secili prej tyre do të zgjidhte tre përfaqësues për kuvendin kombëtar me votim të drejtpërdrejtë. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. View this post on Instagram. Dajana ka postuar shpesh foto dhe video krah Kamerit, duke treguar se janë shumë të lumtur, por së fundmi moderatorja duket se është zhgënjyer shumë. Një foto e publikuar sot ka shokuar të gjithë publikun pasi aty flitej për tradhti e ndarje mes këngëtarit dhe gruas së tij Lules, shkruan lajmi. Prej 7 muajsh, të gjitha postimet e Angelas janë vetëm. Duket se këto lajme janë të pavërteta pasi vetë Kejda reagoi për herë të parë në Instagram duke e konfirmuar për herë të parë lidhjen me Erikun. Inva Mula i jep fund spekulimeve për ndarje. Majk duket se edhe këtë ndarje do ta bëjë dramë. E përfolur për një ndarje me Boatengun, por Melisa Sata "djeg" Instagram-in (FOTO) on. Kjo është një zgjidhje e shkëlqyeshme për projektet me kërkesa të mëdha, duke plotësuar trendin e arkitekturës ""transparente"" përmes sipërfaqeve të gjera xhami, me izolim të lartë termik, siguri dhe dizajn modern. com - Falas. Nga frika se mund të shkaktojnë ofendim në masë, ndarje racore, gjinore dhe politike, janë mbyllur 142 llogari që prej muajit korrik. Madje, ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin së fundmi në Instagram, duke konfirmuar kështu zërat për ndarje. Me anë të një postimi në Instagram ai ka bërë një dedikim nda Norës duke u shpërndarë lajmin fansave. Lajmet e fundit. Isabel Allende. com/shkumbinismaili1 FACEBOOK https://www. 9 tetor, 2019 – Përzgjedhësi i Kombëtares U21, Rafet Prekazi dhe futbollisti Lirim Kastrati janë shfaqur optimistë për ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian, që do ta zhvillojnë më 15 tetor në Elbasan kundër Shqipërisë. Mozziku dhe Loredana janë ndër çiftet me të përfolura aktualisht. Ka qenë vetë Loredana e cila ka konfirmuar ndarjen nga partneri i saj. Sipas kushtetutës, vendi do të kishte, me pak përjashtime, të njëjtën ndarje administrative që kishte gjatë Perandorisë Osmane. - Dashuria na shmanget kur e kërkojmë dhe na ndjek kur e shmangim. Kemi fëmijë të lindur në luftë, por jo të regjistruar. Hapet thirrja për bursa në programin Erasmus + Mobility në Riga Technical University, Latvia, për studentët e nivelit Master. Chris Brown rikthehet me ish të dashurës pas 4 vitesh ndarje, por si duket modelja qenka FANSE e Rihannës [FOTO] Publikuar më: 16:23 01-05-2019 Këngëtari i njohur Chris Brown sapo na ka vërtetuar se ndjenjat dhe pëlqimet për dikë nuk mund të zbehen për shkak të kohës. Pas mashtrimit të Loredanës u përfolën për ndarje, reagon për herë të parë Mozzik (FOTO) Showbiz Mozzik ka bërë një reagim në rrjete sociale, duke treguar se është bashkë me Loredanën, teksa kryejnë xhirimet e një klipi. Cifti u ngjitën të dy në skenë në mes të sallës, e teksa këndonin një nga bashkëpunimet e tyre, i dhuruan njëri-tjetrit një përqafim të. Kjo mbledhje pati për qëllim riorganizimin e Lëvizjes nëpër Pikat e Qendrat ku u tha se do të nis procesi zgjedhor nëpër struktura me qëllim të kompletimit të të gjitha organeve në ato Qendra. Përmes një statusi të gjatë në Instagram, Çiljeta bëri me dije se nuk është ndarë nga i dashuri dhe kërkoi që ta lënë rehat. Modelja ruse konsiderohet si një nga femrat më seksi në planet. 1996 dhe deri në fund të vitit 2004 fshati Forinë ishte pjesë e Komunës së Çegranit [1] e cila me ndrishimin e ligjit për ndarje teritoriale ju bashkangjit Komunës së Gostivarit. Aurela postimin e saj e ka shoqëruar me disa vargje, të një këngës 'Jetoj' e kënduar shumë vite më parë. Gjithashtu ndihmon në zvogëlimin e dhimbjeve të muskujve, nëse nxehet dhe masazhohen vendet ku ju dhëmbin. Jonida Vokshi festoi 33- vjetorin pak ditë më parë në Londër, në shoqërinë e një mikeshe, ndërkohë që mori shumë urime nga të afërmit dhe ndjekësit në “Instagram”. Ndarja mes Loredanës dhe Mozzik ëshët një ndër temat më të komentuara në media, edhe pse ata nuk kanë pranuar asgjë publikisht. Ai tha se do ta padis Haradinajn për akuzat publike që i ka bërë për angazhim në ndarje të Kosovës. Nuk ka ndarje të Kosovës dhe as nuk do të ketë këmbim territoresh. Miresevini Nese Doni Kontaktoni:. 2019 - 16:39 Rregjistrimi i pasurisë, ndarja ose përpjestimi i saj në zyrat e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës mund të kryhet brenda 15 ditëve me një kosot prej 700 lekësh dhe pa pritur në radhë në dyert e zyrave të hipotekës. 50+ videos Play all Mix - Mentor Kurtishi - Ndarja (Official Video HD) YouTube Mentor Kurtishi - Theve besen (Official Video HD) - Duration: 4:48. Fillimisht duke hedhur hapat tona te para ne Facebook ne 19 tetor 2013, me pas duke u shtire dhe ne platformat e tjera si Instagram Youtube dhe tashme prej 2017 edhe ne Web-Informativ. Njëri prej përkrahësve të Kurtit kishte thënë se s’ka ndarje paqësore. Portieri i Partizanit dhe këngëtarja e famshme, tashmë nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, dhe mes tyre mund të ketë ndonjë krisje në lidhjen e tyre. Çifti i famshëm prej disa kohësh është duke qarkulluar si lajm nëpër mediat turke për një ndarje mes tyre, por vet ata nuk kishin komentuar asgjë në lidhje me këtë temë. Ky detaj solli deri te raportimi se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Rama: Ndarje të Kosovës jo, dilema duhet të zgjidhet nga gjithë aktorët Kryeministri Rama ka folur edhe lidhur me marrëveshjen e shumëdiskutuar Kosovë- Serbi, lidhur me çështjen e kufirit. Ultimatumi është qasje e gabuar dhe formula e vetme është baza ligjore dhe kushtetuese. Bëni like në faqen tonë në Facebook 💗- Dashuria e vërtetë është si fantazmat: të gjithë të flasin për të, por askush nuk e ka parë. Këngëtarja ka shpërndarë një foto ku shfaqen duart e saj shtrënguar me duart e të shoqit, Skerdit. ndarje per se gjati te trupit. com: Mobilje në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. Inva Mula i jep fund spekulimeve për ndarje. Megjithatë, çifti po vazhdon me jetën dhe të dy njëkohësisht janë shumë aktiv në Instagram. Edhe një ndarje në estradën shqiptare?! Posted By: admin on: Shtator 26, 2018 In: Showbiz Historia e dashurisë se reperit Stresi me bukuroshen Kejsi ka qënë në qëndër të vëmëndjës së mediave prej disa kohësh. Ndarja mes Loredanës dhe Mozzik ëshët një ndër temat më të komentuara në media, edhe pse ata nuk kanë pranuar asgjë publikisht. “2019-ta, shkon robi në pushim edhe vetë”, ka shkruar Tuna në llogarinë personale në Instagram duke hedhur poshtë spekulimet e mediave. Official Fan Page - https://www. Sipas tij, kushdo që përmend ndarje do me i sjellë një tragjedi Ballkanit. E me sa ka lënë të kuptohet me anë të një shkrimi në Instagram, ai tashmë i ka përfunduar gjërat me Melita Nushin. Ndonëse të gjithë prisnin që ajo të reagonte për lajmin që qarkullon në mediat online, Bora vazhdon programin e saj e qetë. Nuk e dimë nëse me këtë mesazh ai i referohet këngës së fundit, apo ka një mesazh indirekt për. Jam me fat!" ishte mbishkrimi, me të cilin Jonida shoqëroi foton ku shfaqej e lumtur në rrugët e Londrës. Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit. Nga turet mund të themi që suksesi jonë janë Grand Tour of Albania, North Tour and South Tour, nga. Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e partneres në datën 1 të këtij muaji dhe me siguri as Loredana s'do të jetë në ditëlindjen e tij. Dje të afërm të çiftit pohuan se ata ka vendosur të divorcohen, për t'i dhënë fund historisë disavjeçare së bashku, nga e cila kanë edhe. Madje, ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin së fundmi në Instagram, duke konfirmuar kështu zërat për ndarje. Rikthimi i balerinës Klaudia Pepa në drejtimin e Këngës Magjike ka risjellë edhe njëherë në vëmendje raportin e saj me ish-bashkëshortin, koreografin Albi Nako. Na ndiqni në Instagram @portalikumti RRETH NESH Portal informativ që synon të sjellë të vërtetën e ngjarjeve nga vendi dhe bota, fakte dhe dije nga e kaluara dhe e ardhmja. I gjithë dyshimi lindi pasi ata nuk janë parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit, nuk kanë publikuar foto së bashku. Në një postim një Instagram ajo si rrallë herë bëri dedikimi për personi e zemrës, duke emocionuar ndjekësit. Nëse i shikoni të dy profilet në Instagram të Loredanës dhe Mozzik, shpejt do të kuptoni se të gjitha imazhet e përbashkëta janë zhdukur nga llogaritë e tyre. Nuk ka ndarje nëse s'ka takim Nuk ka as takim nëse s'ka ndarje Por takimin dhe ndarjen e mundëson koha dhe hapësira Sikur të mungonin këto dyja, ne dy do të ishim Një E ku do të ishim? Fatmir Muja 2010 www. Majk duket se edhe këtë ndarje do ta bëjë dramë. Një nga çiftet më të pasura shqiptare, sopranoja Inva Mula dhe bisnesmeni Hetem Ramadani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Derisa ata kanë heshtur në lidhje më këtë, postimi i fundit që dyshja ka bërë në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, ka lënë të kuptohen raportet […]. Këngëtarja ka shpërndarë një foto ku shfaqen duart e saj shtrënguar me duart e të shoqit, Skerdit. U bënë gati dy javë që përflitet se Lori Hoxha i ka dhënë fund lidhjes 6-vjeçare me bukuroshin Vis Bajraktari. Në këto ditë të vështira më…". Pas lajmeve të fundit për ‘ndarje’, Albi Nako flet për marrëdhënien me Alba Hoxhën Transmetuar më 05-07-2019, 18:56 Titujt e mediave rozë nuk mund të kenë qenë transparentë në sytë e koreografit të njohur Albi Nako dhe, pa dyshim, edhe të Alba Hoxhës, balerina e trupës së baletit në Tv Klan, e cila, për një kohë të. The pink media titles could not have been transparent in the eyes of the well-known choreographer Albi Nako and of course Alba Hoxha ballet troupe in Tv Klan which for a long time was rumored for a report to support Albin Although neither of them has publicly admitted the report more than friendly the news did not stop even the last one for them dared to go even to a possible split which. Qeveria vijon konsultimet e saj me grupet e interesit për realizimin e reformës së re administrativo-territoriale, ku për ndarjen e re në nivelin e dytë të qeverisjes vendore studioja “Co-Plan” propozoi dy ndarje administrative të Shqipërisë, me katër ose me 6 rajone. Dyshimet u shtuan edhe më shumë pasiqe Mozzik nuk ishte i pranishem në ditëlindjen e Loredanes, shkruan Indeksonline. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se pas zgjedhjeve të parakohshme të 6 tetorit, ende nuk është biseduar me Lëvizjen Vetëvendosje për ndarje të ministrive. View this post on Instagram My head was feeling scared But my heart was feeling Free #singleneedle #freehand #delicatelysharp #tattooedgirls @mileycyrus always great seeing you lady!. Në foton e postuar shihet tashmë ish- bashkëshortja e tij me të cilën pranë postimit ka thënë se është. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta respektojë Norën. ndarje per se gjati te trupit. Kështu ka deklaruar presidenti i vendit Hashim Thaçi, në konferencën e pestë të ambasadorëve, nga ku ka potencuar se marrëveshja Kosovë-Serbi do të ketë kuptim vetëm nëse ndodh njohja reciproke ndërmjet dy vendeve. “Sportmediaset” shkuan se futbollistët e saj të preferuar janë Cristiano Ronaldo i Juventusit dhe Lionel Messi i Barcelonës. Në një interpelancë me ekspertë të fushës së integrimit dhe studentë, kreu i diplomacisë shqiptare u shpreh se Nga pikëpamja parimore nuk ka arsye objektive për ndarje të Shqipërisë nga […]. Pjatance me 3 ndarje me dizenjo merimange. 1,315 Likes, 192 Comments - Merita Daci (@meritamdaci) on Instagram: "ARI IM 💔 Kurrë se kisha mendu që mundem me shkru këtë shkrim për ty. Por me sa duket, kjo më shumë sesa kënga e historisë së tyre, ishte një rekuiem për dashurinë e tyre që përfundoi me ndarje. Tashmë disa muaj në mediat rozë po qarkullojnë lajme rreth ndarjes së tyre, mirëpo në fakt ende nuk është konfirmuar ende. Inva Mula u jep fund thashethemeve për ndarje me një foto që tregon shumë E Diel 21 Korrik 2019 English Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Hetem Ramadani i kishin dhënë fund martesës disavjeçare. Dje të afërm të çiftit pohuan se ata ka vendosur të divorcohen, për t'i dhënë fund historisë disavjeçare së bashku, nga e cila kanë edhe. 8k Followers, 984 Following, 1,207 Posts - See Instagram photos and videos from Nomndeni Mdakhi (@nomndeni). Fakti që nuk ndiqen në Instagram, apo që kanë fshirë fotot e tyre të përbashkëta, përveç atyre të klipeve, na bën të mendojmë se mes tyre ka marrë fund me të vërtetë. Media gjermane dha lajmin për ndarje nga Mozzik, ky është reagimi i Loredanës në Instagram. U përfolën për ndarje, Eni Koçi 'tregon' të vërtetën për lidhjen me Gencin 05/12/2017 - 17:02 Një ndër çiftet më të reja të showbizit, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u përfolën për ndarje pas disa postimeve në Instagram, por asgjë nuk ishte siç e mendonim. Casual, fun affordable and chic. Nepermjet nje Video ne InstaStory Dajana dhe Kameri jane te dy ne nje makine dhe nuk ngurohne te komplimentojne njeri-tjetrin. Mozziku dhe Loredana janë ndër çiftet me të përfolura aktualisht. “Shoh se shumë qytetarë aktualisht janë të shqetësuar për një të ashtuquajtur “ndarje” të Kosovës. Anastasiya Kvitko edhe një herë e ka dëshmuar këtë epitet, shkruan Indeksonoline. Ndarje i thënçin! Gigi dhe Zayn kapen mat duke u puthur Gjatë tri javëve të fundit një numër i konsiderueshëm provash na kanë treguar se Zayn Malik po përpiqet të rikthehet me ish-të dashurën e tij, Gigi Hadid. Megjithatë, intv. Këngëtarja Baby G feston sot 23 vjetorin e saj të lindjes duke qenë më e dashuruar se kurrë me reperin Lim Hoti. Inva Mula u jep fund thashethemeve për ndarje me një foto që tregon shumë E Diel 21 Korrik 2019 English Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Hetem Ramadani i kishin dhënë fund martesës disavjeçare. Ditët e fundit qarkullonin zëra se bukuroshja Afërdita Dreshaj ishte ndarë nga i dashuri i saj, e ndërsa tashmë çdo gjë është konfirmuar. "Kam bindjen e plotë se do të funksionojmë më mirë pa njëri-tjetrin!. Jap apartment per ndarje qeraje per vajza ne Don bosko. Nuk ekzistojnë ndarje përfundimtare derisa ka një kujtim. Pas lajmit për ndarje, Martini nxjerr foton seksi me status thumbues 22:08 , 14/06/2019 Modelja shqiptare Anxhela Martini ka publikuar foton e parë në rrjetin social “Instagram”, pas problemeve të komentuara të të shoqit me drejtësinë dhe lajmit për ndarje. Për më shumë vizitoni: http://top-channel. Prej aty, shkallët e suksesit për Alexis Ren kanë qenë vetëm në ngjitje, aq sa për vitin 2018 u vlerësua edhe me çmimin e “modeles më seksi te vitit” nga revista prestigjioze e modës “Sports Illustrated Swimsuit”. Kur drita e diellit godet siperfaqen e nje qelize PV, kjo fushe elektrike krijon nje shpejtesi dhe drejtim tek elektronet e stimuluara nga drita duke sjelle si. Nga data 18. gjdo pendim ka nje falje sna duhet kjo ndarje falma falma shpirti im se gjdo zemer ban gabim se dashnija nuk ndalet, kur gabimi falet 1000 her tkam than nuk jam fati yt por me ty isha gjall ndarja mu mka mbyt 1000 her tkam than ti per mua sje asgja e sa her jam betu ma shum kam ndje mall mbylli syt dhe mendo sikur sjemi nda du me tpa tpa lenduar. "Prive" ka publikuar video dhe foto në aeroport të këngëtares Nora Istrefi, e cila shihet që po udhëton më ish-burrin. Këngëtarja Shakira dhe bashkëshorti i saj Gerard Pique kanë rënë pre e thashethemeve për një ndarje mes tyre ditët e fundit. “Do ta çojë në gjyq në Kosovë. Medaly 2 Rakesny Dahklak Ya Habebe (ميدلي 2, رقصني دخلك ياحبيبي). Në këto 100 zotime, në vendin e parë renditet Kosova e 17 Shkurtit, taksa deri në njohje, jo ndarje dhe jo “Dodik Republikë”. *Të gjitha specifikimet dhe përshkrimet e dhëna këtu mund të jetë të ndryshme nga specifikimet aktuale dhe përshkrimet për produktin. Gjatë kësaj jave ka ndryshuar edhe mënyra sesi IGTV duket dhe janë krijuar disa kategori e ndarje për videot, por përdoruesit nuk mund ta përdorin ende këtë pjesë të Instagram për të bërë para. Ç'do të thotë fjala ndaj? Mëso cili është kuptimi i fjalës ndaj në fjalor shqip të ilustruar me shembuj, sinonime e shprehje frazeologjike. Ndarje i thënçin! Gigi dhe Zayn kapen mat duke u puthur Gjatë tri javëve të fundit një numër i konsiderueshëm provash na kanë treguar se Zayn Malik po përpiqet të rikthehet me ish-të dashurën e tij, Gigi Hadid. Chris Brown rikthehet me ish të dashurës pas 4 vitesh ndarje, por si duket modelja qenka FANSE e Rihannës [FOTO] Publikuar më: 16:23 01-05-2019 Këngëtari i njohur Chris Brown sapo na ka vërtetuar se ndjenjat dhe pëlqimet për dikë nuk mund të zbehen për shkak të kohës. Prej aty, shkallët e suksesit për Alexis Ren kanë qenë vetëm në ngjitje, aq sa për vitin 2018 u vlerësua edhe me çmimin e “modeles më seksi te vitit” nga revista prestigjioze e modës “Sports Illustrated Swimsuit”. 1,315 Likes, 192 Comments - Merita Daci (@meritamdaci) on Instagram: "ARI IM 💔 Kurrë se kisha mendu që mundem me shkru këtë shkrim për ty. Ditëve të fundit ka pasur raportime se reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi janë ndarë, shkruan lajmi. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Madje, ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin së fundmi në Instagram, duke konfirmuar kështu zërat për ndarje. Ndarja e shoqërisë në klasa. Lajmet e fundit nga Kosova, Shqiperia, Rajoni, Bota, Sporti, Showbizi, Teknologjia, Shendetesia, etj. Së fundmi, Loredana përmes një postimi në Instagram e konfirmoi ndarjen nga Mozzik. Inva Mula i jep fund spekulimeve për ndarje. Që pas ditëlindjes së reperes Loredana, ku Mozzik jo vetëm që mungoi por "harroi" dhe ta uronte publikisht, zërat për një ndarje mes çiftit nuk janë shuar dot. Ai përmes një fotografie në Instagram nga ka njoftuar me vëllain e tij, mirëpo kjo foto ka shkaktuar konfuzion të madh tek fansat për shkak të ngjashmërisë së madhe. Fotografia e gazetës është publikuar në rrjetin social tëitter nga Petrit Selimi, që dikur ishte këshilltar i Hashim Thaçit. net ”Publikisht sot me datën 10 shtator 2018 ndahem nga gruaja ime”, ishte mbishkrimi shokues që është vënë pranë fotografisë. Nuk ekzistojnë ndarje përfundimtare derisa ka një kujtim. Ndarja mes Loredanës dhe Mozzik ëshët një ndër temat më të komentuara në media, edhe pse ata nuk kanë pranuar asgjë publikisht. “Prive” ka publikuar video dhe foto në aeroport të këngëtares Nora Istrefi, e cila shihet që po udhëton më ish-burrin. “Urime ditëlindjen Mozzik, të uroj të gjitha t’mira në botë… për kët buzëqeshje boj gjithcka! T’përqafoj,” – shkruajti ajo në një postim në Instagram ku shfaqej fotografia e Mozzik. Enca ka postuar disa foto të veçanta nga Parisi ku shfaqet tejet sensuale veçanërisht në njërën prej tyre. tërësia e punonjësve të kësaj ndarjeje. Edhe pse asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar këtë lajm, fakti që nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në “Instagram” dhe postimet me “kunja” kanë bërë që të shpërthejnë thashethemet. KONKURS Për ndarje të bursave për studentet e vitit akademik 2017/18 August 7, 2017/ admin / Uncategorized K O N K U R S Për ndarje të bursave për studentet e vitit akademik 2017/18 APLIKIMI Të drejtë për aplikim në këtë konkurs kanë studentët që studijojnë në ndonjë prej universiteteve shtetërore t. Chris Brown rikthehet me ish të dashurës pas 4 vitesh ndarje, por si duket modelja qenka FANSE e Rihannës [FOTO] Publikuar më: 16:23 01-05-2019 Këngëtari i njohur Chris Brown sapo na ka vërtetuar se ndjenjat dhe pëlqimet për dikë nuk mund të zbehen për shkak të kohës. com/shkumbinisma Listen : https://backl. 12 menyra per te mare me shume Instagram Followers ( te vertete). Kompania CELA-AL u themelua në vitin 2002 nga përpjekjet e forta të sipërmarrësit z. Së fundmi, Loredana përmes një postimi në Instagram e konfirmoi ndarjen nga Mozzik. Ata janë shprehur gjithnjë për mediat në një mënyrë mjaft konfuzuese, e megjithatë, fotografitë e postuara së fundmi në "Instagram" na bëjnë të mendojmë se Ronela dhe Zerka po i kalojnë pushimet së bashku në plazhin e Dhërmisë. Kishte bërë kërkesë për një ndarje paqësore ndërmjet grupit të Dardan Molliqajt dhe atij të Albin Kurtit. al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!. Sipas tij, kushdo që përmend ndarje do me i sjellë një tragjedi Ballkanit. Angela Martini mori vëmendje për shkak të lajmeve që qarkulluan për bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu, shkruan lajmi. Dhimbje, ndarje, urrejtje, 4 histori të mrekullueshme dashurie. al ka postuar para pak një foto nga veprimtaria në Instagram e Luanës që ngre disa pikëpyetje për marrëdhënien e saj me Krenarin. Ajo mbajti një muaj Ramazan dhe madje u mbulua edhe me shami. Tashmë e sa ditë është përfolur për një ndarje të mundshme midis çiftit të njohur. Aplikimi/ Bashkim dhe ndarje e pasurive të paluajtshme 12. Nuk do të ketë ndarje të Kosovës. Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e partneres në datën 1 të këtij muaji dhe me siguri as Loredana s’do të jetë në ditëlindjen e tij. Agjencion i Patundshmërisë. Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, ajo tregoi se nuk janë më bashkë dhe kanë vendosur t’i lënë hapësirë njëri-tjetrit. Ndërkohë ditën e sotme në disa media qarkulloi lajmi se dyshja i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Nuk mund të “spiunoni” më/ Instagram vjen përsëri me ndryshime drastike Kap çdo detaj në mënyrë të përsosur/ Smartphone Xiaomi vjen me risi Facebook vjen me ndryshimin e radhës/ Sjell aplikacionin që do iu shërbejë të gjithëve. Oct 31, 2013 - Thenie per dashurine Ska komente. Ndarja e ftesave. Pas thashethemeve për ndarje, reagojnë Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha 19 gusht 2019 - 13:49 Mjaftoi një foto në 'Instagram-in' e Armina Mevlanit për të ngritur dyshime se bloggerja i kishte dhënë fund marrëdhënies së saj me Shkëlzen Berishën. Muaji shtator ne Instagram Iku dhe shtatori, tashme kemi hyre zyrtarisht ne stinen e vjeshtes, nje stine qe e dua dhe me pelqen shume. Images about #ndarje tag on instagram: pin. Që pas ditëlindjes së reperes Loredana, ku Mozzik jo vetëm që mungoi por “harroi” dhe ta uronte publikisht, zërat për një ndarje mes çiftit nuk janë shuar dot. Ndarja e punëve midis pjesëtarëve të familjes. Shteti Islamik ka marrë nën kontroll kampin Al-HOl, vendi ku gjendet Alvini dhe shqiptarë të tjerë. Mbasi ka parashtruar krejt programin e tij, ja si e mbyll veprën; "Ja qëllimi ynë! Ja puna jonë e shenjtëruarë! Ja besa jonë! Në mes të shqiptarëve të vërtetë s'ka ndonjë ndarje, ndonjë çarje, ndonjë ndryshim! Janë të tërë. Është përfolur për një ndarjë mes Loredanës dhe Mozzik, por deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka folur rreth kësaj, shkruan Indeksonline. Lexo edhe: Tr. Save Cancel Reset to default settings. Isabel Allende. Ç'do të thotë fjala ndaj? Mëso cili është kuptimi i fjalës ndaj në fjalor shqip të ilustruar me shembuj, sinonime e shprehje frazeologjike. Ajo ka preferuar të mos reagojë në lidhje me lajmet që po qarkullojnë, por Aleks duket se ka vendosur të mbajë një tjetër qendrim. al ka postuar para pak një foto nga veprimtaria në Instagram e Luanës që ngre disa pikëpyetje për marrëdhënien e saj me Krenarin. Sister ciller. 23:30 - "Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare Instagram vs realitet, blogerja nxjerr bllof gjithë "pjeshkat" (FOTO LAJM) Pas. The pink media titles could not have been transparent in the eyes of the well-known choreographer Albi Nako and of course Alba Hoxha ballet troupe in Tv Klan which for a long time was rumored for a report to support Albin Although neither of them has publicly admitted the report more than friendly the news did not stop even the last one for them dared to go even to a possible split which. Armina kishte postuar në 'Instastory' foton e një bluze në të cilën shkruhej: "Unë. Me ndarje 0. Twin cooling plus. Zëvendëskryeministri njëherësh ministër i jashtëm, Behgjet Pacolli, ka hedhur poshtë mundësinë e ndarjes së Kosovës. Results Lannex edhe nj jet from youtube at herofastermp3. Rita Ora rikthehet me ish të dashurin pas 5 muajsh ndarje 06/06/2019 - 18:11 Disa muaj më parë, mediat e huaja publikuan lajmin se këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ishte kthyer me ish të dashurin e saj muzikant Andrew Watt, 5 muaj nga ndarja e tyre. Veprimi dhe gjendja sipas kuptimeve të foljeve NDAJ, NDAHEM. “2019-ta, shkon robi në pushim edhe vetë”, ka shkruar Tuna në llogarinë personale në Instagram duke hedhur poshtë spekulimet e mediave. Eshte nje tabaka ideale, e gjere per te shtuar ushqime te kripura dhe te embla apo dhe salca. masht- konkurs pËr ndarje tË bursave pËr studentËt e univer 30/10/2019. Ndarja shoqërore e punës. Disa javë më parë çifti u përfol për ndarje, pasi nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetin social Instagram dhe u aludua se marrëdhënia e tyre e dashurisë kishte marrë fund. Edhe një ndarje në estradën shqiptare?! Posted By: admin on: Shtator 26, 2018 In: Showbiz Historia e dashurisë se reperit Stresi me bukuroshen Kejsi ka qënë në qëndër të vëmëndjës së mediave prej disa kohësh. Në një postim të fundit në Instagram Roberti ka bërë të ditur se ai dhe Nora nuk janë më së bashku dhe se do të mbesin shokë deri në vdekje. 5,386 likes · 39 talking about this. Fakti që nuk ndiqen në Instagram, apo që kanë fshirë fotot e tyre të përbashkëta, përveç atyre të klipeve, na bën të mendojmë se mes tyre ka marrë fund me. Por, pas lajmeve për tradhti si nga ana e Robert Berishës dhe ajo e Nora Istrefit, vijnë edhe dedikime të sinqerta. tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit. , Content, Showbiz. FT: Evropa po përjeton ndarje të reja politike, Kosova larg hyrjes në BE May 16, 2017 Fitorja e Macron solli shpresën e unitetit të BE-së, por tensionet janë në rritje mes perëndimit dhe lindjes po ashtu edhe mbi vendet e Ballkanit. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj luksoze pas martesës me burrin maqedonas 50-vjeçar. Zëvendëskryeministri njëherësh ministër i jashtëm, Behgjet Pacolli, ka hedhur poshtë mundësinë e ndarjes së Kosovës. Me anë të një postimi në Instagram ajo […]. 1996 dhe deri në fund të vitit 2004 fshati Forinë ishte pjesë e Komunës së Çegranit [1] e cila me ndrishimin e ligjit për ndarje teritoriale ju bashkangjit Komunës së Gostivarit. Jonida Vokshi festoi 33- vjetorin pak ditë më parë në Londër, në shoqërinë e një mikeshe, ndërkohë që mori shumë urime nga të afërmit dhe ndjekësit në “Instagram”. “Prive” ka publikuar video dhe foto në aeroport të këngëtares Nora Istrefi, e cila shihet që po udhëton më ish-burrin. Twin cooling plus. Lajmet e fundit. Ky detaj solli deri te raportimi se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. 3k Followers, 485 Following, 569 Posts - See Instagram photos and videos from Nadeska (@neweryork) Nadeska (@neweryork) • Instagram photos and videos 90. Kosova më 6 tetor ka votuar në zgjedhjet e parakoheshme parlamentare. Kylie së fundmi ka publikuar një video në rrjetin social Snapchat, ku shihet vajza e saj duke vallëzuar me këngën e Travis Scott. Ndarja e punëve midis pjesëtarëve të familjes. Historia e tyre vazhdoi më shumë se një vit, ndërsa kishin disa muaj që bashkëjetonin në Milano. Ndërsa me teknologjinë No Frost, qarkullimin e shumëfishtë të ajrit dhe ftohjen e njëkohshme të secilës ndarje, ushqimi juaj do të ruajë freskinë për një kohë më të gjatë. Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e partneres në datën 1 të këtij muaji dhe me siguri as Loredana s’do të jetë në ditëlindjen e tij. info Eshte nje BRAND Shqiptar i krijuar ne vitin 2013. net "Publikisht sot me datën 10 shtator 2018 ndahem nga gruaja ime", ishte mbishkrimi shokues që është vënë pranë fotografisë. This product uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. 9885 Me gusta · 550 personas están hablando de esto · 2107 personas han estado aquí. Pjatance me 3 ndarje me dizenjo merimange. Na ndiqni në Instagram. Kylie Jenner dhe Travis Scott janë në vëmendje të mediave botërore, pas lajmit që e kumtuan për ndarje. Prej 7 muajsh, të gjitha postimet e Angelas janë vetëm. Është përfolur për një ndarjë mes Loredanës dhe Mozzik, por deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka folur rreth kësaj, shkruan Indeksonline. Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, ajo tregoi se nuk janë më bashkë dhe kanë vendosur t'i lënë hapësirë njëri-tjetrit. Pas lajmit për ndarje, Martini nxjerr foton seksi me status thumbues 22:08 , 14/06/2019 Modelja shqiptare Anxhela Martini ka publikuar foton e parë në rrjetin social "Instagram", pas problemeve të komentuara të të shoqit me drejtësinë dhe lajmit për ndarje. masht- konkurs pËr ndarje tË bursave pËr studentËt e univer 30/10/2019. Këngëtarja Shakira dhe bashkëshorti i saj Gerard Pique kanë rënë pre e thashethemeve për një ndarje mes tyre ditët e fundit. Dikush zemren ma ka thyer, tek dashuria nuk di me a duhet tbesoj. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi, duke thënë se arsye kryesore në këtë ndarje ishte mungesa e dashurisë, derisa shkaqe të tjera ata nuk kishin dhënë. Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, shkruan lajmi. FOTOT/ Elvana Gjata hedh pas krahëve të shkuarën e errët, i fejuari investon miliona për ta bërë të famshme në Europë. Chris Brown rikthehet me ish të dashurës pas 4 vitesh ndarje, por si duket modelja qenka FANSE e Rihannës [FOTO] Publikuar më: 17:23 01-05-2019 Këngëtari i njohur Chris Brown sapo na ka vërtetuar se ndjenjat dhe pëlqimet për dikë nuk mund të zbehen për shkak të kohës. Me një karrierë të gjatë muzikore, Rovena i ka dhënë shumë për muzikës shqiptare duke sjellë këngë me mesazhe të rëndësishme për shoqërinë. Nëse i shikoni të dy profilet në Instagram të Loredanës dhe Mozzik, shpejt do të kuptoni se të gjitha imazhet e përbashkëta janë zhdukur nga llogaritë e tyre. Aplikimi/ Bashkim dhe ndarje e pasurive të paluajtshme 12. Ai ka cituar një deklaratë të Ibrahim Rugovës në vitin 1992, botuar në gazetën “Zëri”, nën titullin: Ndarje të Kosovës jo, shkëmbim. Ndarje e ribashkime, fshirje nga "Instagram"-et e deklarata thumbuese e kanë karakterizuar lidhjen e këngëtarit Blero Muharremi me Afrona Dikën, modelen që e njohu pas dështimit të martesës me aktoren dhe prezantuesen Teuta Krasniqi, nga e cila kanë një vajzë. Harta politike e vendit është gjithnjë e më e ndarë më dysh dhe këto ndarje duket se ndjekin pikë për pikë, ndër të tjera, ndryshimet gjuhësore. Bëni like në faqen tonë në Facebook 💗- Dashuria e vërtetë është si fantazmat: të gjithë të flasin për të, por askush nuk e ka parë. Pas lajmit për ndarje, Martini nxjerr foton seksi me status thumbues 22:08 , 14/06/2019 Modelja shqiptare Anxhela Martini ka publikuar foton e parë në rrjetin social “Instagram”, pas problemeve të komentuara të të shoqit me drejtësinë dhe lajmit për ndarje. Këngëtarja ka shpërndarë një foto ku shfaqen duart e saj shtrënguar me duart e të shoqit, Skerdit. Por si duket 24-vjeçarja Demi pas ndarjes nuk është shumë e shqetësuar, sepse gjykuar nga profili i saj në Instagram, ai është i mbushur me foto provokuese, sipas të cilave disa mund të supozojnë se po kërkon të dashur të ri, shkruan KOHA Ditore. 💥💥 OHAUS New 2018 Peshore Waterproof 💥💥 M & M Topuzi Distributor Kryesor i OHAUS Scale ! Kundra ujit ! Kapaciteti max 6 - 15 kg. Nisur nga diçitura që shoqëron foton dhe sipas llogarive, i bie që në një kohë kur lajmet kishin marrë dhënë për divorc, çifti po shijonte. 70+ channels, unlimited DVR storage space, & 6 accounts for your home all in one great price. Këngëtari Labinot Tahiri ka postuar një video ku shihet duke kënduar bashkë me motrën e tij. Pas thyerjes së llogarisë në Instagram dhe spekulimeve për ndarje, reagon bashkëshortja e këngëtarit Meda. Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar Mozzik, ka reaguar pas deklaratës së Loredanës për ndarje. Mozzik është bërë i gjallë pas zërave për ndarje nga Loredana Zefi. Në foton e postuar shihet që Luana sapo ka nisur të ndjekë, së bashku me disa të tjerë, Krenarin në Instagram. Madje, ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin së fundmi në Instagram, duke konfirmuar kështu zërat për ndarje. Kompania CELA-AL u themelua në vitin 2002 nga përpjekjet e forta të sipërmarrësit z. 23:36 - 9 Korrik, 2019. Dayviews - A place for your A place for your Sms Per Shen Valentin >>> pin. Ajo postoi në “Instagram” një video, që gjendej edhe në “Instagram”-in zyrtar të reperit. Stine, gjatë ditës i ka shokuar të gjithë me një postim në Instagram. Na ndiqni në Instagram @portalikumti RRETH NESH Portal informativ që synon të sjellë të vërtetën e ngjarjeve nga vendi dhe bota, fakte dhe dije nga e kaluara dhe e ardhmja. See more of Europrinty on Facebook. gjdo pendim ka nje falje sna duhet kjo ndarje falma falma shpirti im se gjdo zemer ban gabim se dashnija nuk ndalet, kur gabimi falet 1000 her tkam than nuk jam fati yt por me ty isha gjall ndarja mu mka mbyt 1000 her tkam than ti per mua sje asgja e sa her jam betu ma shum kam ndje mall mbylli syt dhe mendo sikur sjemi nda du me tpa tpa lenduar. Burime të afërta me çiftin për Telegrafin konfirmuan se pas disa vitesh së bashku raportet mes tyre janë ftohur duke dërguar deri në ndarje. Shigjetari: Me një natyrë mjaft mbrojtëse, femrat e kësaj shenje mendojnë më shumë për tjetrin sesa për vete. Ambjenti mund te perdoret per nje ser aktivitetesh. Ndërkohë fotot e reperes në "Instagram" janë me disa vajza dhe në njërën prej tyre ka shkruar fjalë që na kanë lënë me gojën hapur. Home ShowBiz Pas shumë lajmeve për ndarje, gruaja e Blerandit ka diçka për të thënë! është shprehur Vitorja në rrjetin social Instagram. Një nga çiftet më të pasura shqiptare, sopranoja Inva Mula dhe bisnesmeni Hetem Ramadani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. com 05/06/2019, 18:53 05/06/2019 Aktori i njohur turk, Cagatay Ulusoy ose i njohur ndryshe si 'Sarp' me rolin e tij protagonist në filmin 'I Inflirtuari', ka qenë në një lidhje me kolegen e tij, aktoren Duygu Sarisin, marrëdhënie kjo që ka. Majk gjithashtu në këtë status thotë: “Si çdo gjë tjetër nga jeta ime, ti mund ta kesh atë pasi unë kam mbaruar punë”. E pikërisht në këtë datë të rëndësishme për karrierën e Loredanës, ajo dhe Mozzik zgjodhën mënyrën më të bukur për t'i dhënë fund të gjitha aludimeve për ndarje mes tyre. Chris Brown rikthehet me ish të dashurës pas 4 vitesh ndarje, por si duket modelja qenka FANSE e Rihannës [FOTO] Publikuar më: 16:23 01-05-2019 Këngëtari i njohur Chris Brown sapo na ka vërtetuar se ndjenjat dhe pëlqimet për dikë nuk mund të zbehen për shkak të kohës. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Europrinty shared a post. Rikthimi i balerinës Klaudia Pepa në drejtimin e Këngës Magjike ka risjellë edhe njëherë në vëmendje raportin e saj me ish-bashkëshortin, koreografin Albi Nako. Një ndarje kjo, që ka ardhur me mirëkuptimnin e të dyja palëve sipas këngëtarit. Easily share your publications and get them in front of Issuu’s. Duke pranuar plotësisht faktin se informacioni juaj personal ju përket juve, ne bëjmë të pamundurën për të ruajtur në mënyrë të sigurt dhe përpunuar në mënyrë të kujdesshme informacionin që ju ndani me ne. I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Mozzik përmes një ‘InstaStory’. Twin cooling plus. Fillimisht duke hedhur hapat tona te para ne Facebook ne 19 tetor 2013, me pas duke u shtire dhe ne platformat e tjera si Instagram Youtube dhe tashme prej 2017 edhe ne Web-Informativ. Por, me paraqitjet e fundit në llogarinë e tij në Instagram, reperi i njohur ka konfirmuar gjithçka. Është përfolur për një ndarjë mes Loredanës dhe Mozzik, por deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka folur rreth kësaj, shkruan Indeksonline. Dje të afërm të çiftit pohuan se ata ka vendosur të divorcohen, për t'i dhënë fund historisë disavjeçare së bashku, nga e cila kanë edhe. Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, ajo tregoi se nuk janë më bashkë dhe kanë vendosur t’i lënë hapësirë njëri-tjetrit. Është projekt për t’i dhënë fund kësaj ndarje brenda shoqërisë. Por, kërkesa e tij ishte refuzuar. Çifti i famshëm prej disa kohësh është duke qarkulluar si lajm nëpër mediat turke për një ndarje mes tyre, por vet ata nuk kishin komentuar asgjë në lidhje me këtë temë. Mirëpo, mbyllja e tyre nuk dukej se i jepte fund krijimit dhe shpërndarjes së këtyre postimeve, andaj Instagram ka nisur të angazhohet seriozisht lidhur me këto postime. Njoftim për ndarje nga jeta të banorit të Labërisë. Media gjermane dha lajmin për ndarje nga Mozzik, ky është reagimi i Loredanës në Instagram. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do të ketë një ndarje të papritur sot, por nuk është e përcaktuar se ku, ndoshta në një bashkëpunim apo në një marrëdhënie. Dyshimet u shtuan akoma ditën e djeshme kur Loredana po festonte pa të ditëlindjen e ai nuk e kishte uruar fare publikisht. Te kjo kontradiktë mungesë-prani, ndarje-bashkim, e cila filozofikisht s’mund të jetë tjetër pos hegeliane qëndron ndoshta një nga përjetimet më të thella të vetë ndarjes te De Andre. Edhe pse nuk ka asgjë të konfirmuar, Mimoza dhe Seldi kanë fshirë të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjete sociale por akoma ndjekin njëri-tjetrin në Instagram. Zbatimi i këtij rregulli kompozimi ofron një imazh të relaksuar dhe me hapësirë të boll-shme për syrin për të vështruar fotografinë pa u ndjerë i imponuar të shohë vetëm në një subjekt, por gjithashtu edhe duke i dhënë atij. Çifti i cili e kurorëzoi dashurinë me fejesë pas pak muajsh në lidhje, thuhet se është ndarë dhe shkak ka qenë distanca. Agjencion i Patundshmërisë. Mund te servirni ushqime te ndare ne tre pjese. Këngëtari Labinot Tahiri ka postuar një video ku shihet duke kënduar bashkë me motrën e tij. Dyshimet do t’ju "pushtojnë mendjen, sidomos nëse po përjetoni një lidhje të re, që ende nuk është konsoliduar. E përfolur për një ndarje me Boatengun, por Melisa Sata “djeg” Instagram-in (FOTO) on. Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, ajo tregoi se nuk janë më bashkë dhe kanë vendosur t'i lënë hapësirë njëri-tjetrit. Patrisi shuan njëherë e mirë dyshimet për ndarje, Tuna dhe Tian bashkohen me të së shpejti RevistaWho. Pas lajmit për ndarje, dyshja janë parë sërish bashkë, transmeton Gazeta Sinjali. Para pak ditësh, reperja e njohur Loredana i konfirmoi të gjitha aludimet për ndarje nga Mozzik. Besarti shihet duket e puthur bashkëshorten e tij, teksa ka lënë këtë mbishkrim “Dashuria ime, lumturia ime”. , Content, Showbiz. Dayviews - A place for your A place for your Sms Per Shen Valentin >>> pin. Duke qeshur, Rovena e mohoi diçka të tillë duke nënkuptuar që fejesa nuk ka aspak vend në këtë moment në jetën e saj dhe duke pranuar në një fare mënyre të gjithë zërat për ndarje. Hapet thirrja për bursa në programin Erasmus + Mobility në Riga Technical University, Latvia, për studentët e nivelit Master. Emigrimi, emergjenca humanitare është çështje e gjithë botës. Samsung rezervon të drejtën për të bërë ndryshime në këtë dokument dhe në produktin e përshkruar këtu, në çdo moment, dhe Samsung nuk ka asnjë detyrim për të dhënë njoftim rreth këtij ndryshimi. Ajo shkruan se tani në vazhdim do të jetë një nënë beqare dhe ndoshta në të ardhmen do ta gjejnë përsëri njëri-tjetrin. View this post on Instagram A daughter needs a dad to be the stardard against which she will judge all men. ndarje per se gjati te trupit. Lexo edhe: Tr. Elmasi jetonte në Lagjen “24-Maji” të qytetit të Vlorës. Futbollisti i njohur, Adil Rami, iu është përgjigjur akuzave të ish-të dashurës Pamela Anderson, e cila e quajti një “mostër” dhe u shpreh se “jetonte një jetë të dyfishtë gjatë marrëdhënies së tyre 2-vjeçare”. Lajmet e fundit nga Kosova, Shqiperia, Rajoni, Bota, Sporti, Showbizi, Teknologjia, Shendetesia, etj. Home ShowBiz Pas shumë lajmeve për ndarje, gruaja e Blerandit ka diçka për të thënë! është shprehur Vitorja në rrjetin social Instagram. Ai tha se do ta padis Haradinajn për akuzat publike që i ka bërë për angazhim në ndarje të Kosovës. Modelja shqiptare Anxhela Martini ka publikuar foton e parë në rrjetin social "Instagram", pas problemeve të komentuara të të shoqit me drejtësinë dhe lajmit për ndarje. Nuk ekzistojnë ndarje përfundimtare derisa ka një kujtim. Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e partneres në datën 1 të këtij muaji dhe me siguri as Loredana s'do të jetë në ditëlindjen e tij. Nepermjet nje Video ne InstaStory Dajana dhe Kameri jane te dy ne nje makine dhe nuk ngurohne te komplimentojne njeri-tjetrin. Dy muaj pasi muzikanti i njohur nga Prishtina, Robert Berisha, ndau me gjithë ndjekësit e tij në “Instagram” lajmin se martesa e tij me Nora Istrefin ka marrë fund, historia ka marrë tjetër rrjedhë. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta respektojë Norën. Pas lajmit për ndarje, Martini nxjerr foton seksi me status thumbues 22:08 , 14/06/2019 Modelja shqiptare Anxhela Martini ka publikuar foton e parë në rrjetin social "Instagram", pas problemeve të komentuara të të shoqit me drejtësinë dhe lajmit për ndarje. Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit. Fitorja e veriut parandaloi një ndarje të përhershme të vendit dhe çoi drejt përfundimit të skllavërisë së ligjshme në Shtetet e Bashkuara. Ata u përfolën shpesh herë për ndarje, por duket se tashmë është përfundimtare. Zbatimi i këtij rregulli kompozimi ofron një imazh të relaksuar dhe me hapësirë të boll-shme për syrin për të vështruar fotografinë pa u ndjerë i imponuar të shohë vetëm në një subjekt, por gjithashtu edhe duke i dhënë atij. Ai përmes një fotografie në Instagram nga ka njoftuar me vëllain e tij, mirëpo kjo foto ka shkaktuar konfuzion të madh tek fansat për shkak të ngjashmërisë së madhe. Megjithatë sot Mozzik i ka dhënë fund fjalëve për ndarje duke postuar foto në shoqërinë e Loredanës. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Degë ose ndarje e veçantë e një institucioni shtetëror, e një organizate shoqërore etj. Europrinty shared a post. ‘’Edhe pse fundvit, gjej lartesine shpirterore per te falenderuar cdo moment te bukur dhe te veshtire te kaluar. Dikush zemren ma ka thyer, tek dashuria nuk di me a duhet tbesoj. "2019-ta, shkon robi në pushim edhe vetë", ka shkruar Tuna në llogarinë personale në Instagram duke hedhur poshtë spekulimet e mediave. "Unë, çdo moment", shkruan Selena ndërsa fansat kanë nisur menjëherë të komentojnë se këngëtarja është e mërzitur për martesën e ish-të dashurit. 23:30 - "Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare Instagram vs realitet, blogerja nxjerr bllof gjithë "pjeshkat" (FOTO LAJM) Pas. 2)të merni abdes kushë ësht musliman dotja rris vetbesimin dote ndiheni te mbrojtur sido qoft për te gjith futja e ujit ne hund me shpejtesi ose ngreni ujinë me hund gjat abdesit ose te tjert dotju çliroj nga stresi dotuju freskoj trurin provojeni.